ETERNIIDI KAMPAANIA 2020 – VÕTA PARIM PAKKUMINE ETERNIIDILE JA LISATARVIKUTELE – KÕIK KATUSEMATERJALID ÜHEST KOHAST JA KORRAGA!

Katuse vahetus ja eterniitkatus 2020. aastal

Kui otsustate vahetada sellel aastal katust, siis eterniit on suurepärane valik. Vahetage vana eterniit uue eterniidi vastu, nt see eterniit hall eterniit 1250×1130 katuseplaadil on nurgad lõigatud ja see on praktiliselt sama kõrgusega kui nn Kunda väike plaat ning nt see eterniit pruun eterniit 1750×1130 katuseplaat (nurgad lõigatud) nn Kunda suur plaat on 1:1-le samade mõõtudega.

Valikus on ka eramajade suured lemmikud eterniit Villa 875×920, millel on tehases ettepuuritud avad ja lõigatud nurgad ning eterniit Gotika 585×920, millel samuti avad ette puuritud ja nurgad lõigatud, see on alternatiiv kivikatusele.

Kõikide meie poolt pakutavate eterniitplaatidega näevad Teie majade katused välja esteetilised ja on ilusa välimusega, mille annab eterniidi kõrge laine (eterniit on laineplaat). Eterniitkatus on toodetud keskkonnasõbralikult, meie eterniit on asbestivaba juba üle 20 aasta (täpsemalt alustati tänapäevase eterniidi tootmist 1997. aastal) ning sellel on 30 aastane tehase garantii ning eluiga keskmiselt 70 aastat.

Küsi pakkumist eterniidile ning eterniidi lisatarvikutele

Kuna iga katus on erinev, siis anname vajadusel igakülgset nõu, millega ja kuidas kõige paremini katus saaks vahetatud. Variante on mitmeid ning ärge kartke küsida. Selleks on lisainfo kast allpool.

Eterniidi hinnapäring – vajuta siia