Eterniit Balti laine laineplaadid eterniitkatusele

Balti laine on moodsa viielainelise profiiliga laineplaat. Plaadid on juba tehases lõigatud nurkade (nii värvitud kui ka värvimata plaadid) ning sissepuuritud aukudega (ainult värvitud plaadid). Seepärast on katuse katmine nendega kiirem ja vigade tekkimisvõimalus väiksem.

Laineplaadid Balti laine on valmistatud Lääne-Euroopa standardide kohaselt. Kõrgemad ja laiemad lained loovad soliidsema katuse struktuuri, kui seda tegi nõukogudeaegne eterniit.

Kiire ja lihtsa paigalduse tõttu on need plaadid eriti populaarsed eramute renoveerimisel ja ehitamisel.

Eterniit katuseplaadi kirjeldus

Eterniit katuseplaat Balti laine (875×920)
Kasulik pind 0,65 m2
Plaadi kaal 11 kg
Kattev pikkus (roovi samm) 750 mm
Kattev laius 873 mm
Garantii värvkattele 5 aastat
Garantii vettpidavusele 30 aastat
Alusel 200 tk.

Eterniit katuseplaat Balti laine (875×920) telliskivipunane, title: ETERNIIT.COM - Populaarne katusematerjal! | Eterniit Klassik, eterniit Balti laine, eterniitkatuse lisatarvikud, eterniitkatuse paigaldus, katusetööd, viilkatused, kaldkatused, eterniitkatuse hind, eterniitkatuse maksumus, eterniit katus, eterniit katuse paigalduse hind, eterniitkatuse vahetus, katuse värv, eterniidi värv, katuse läbiviigud, katuseplaadid, katuseplaat, läbipaistev katuseplaat, katuseplaatide hinnad, eterniit katuseplaatide hinnad, katuse viimistlus, välisvooder, katuse hind, katusematerjalide müük, raplamaa, märjamaa, katusematerjalid eterniit eesti, katusetooted, katuse lisatarvikud, katuse aluskate, katusehari, katuseviil, katuse räästas eterniit, katuseroov, eterniitkatuse roovi samm, katuse sarikas, katuse pindala, katuse parandus, katuse soojustus, katuse parandamine, uus eterniit, eterniitkatuse eluiga, eterniit, Balti laine (profiil 177/51) paigaldamine on kiire ja lihtne, kuna katuseplaadid kinnitatakse läbi ettepuuritud aukude kahe kruvi/naelaga. Balti laine katuseplaadid ei eelda kulukat aluskonstruktsiooni, 50x50 mm roovi samm on 750 mm, plaadid kinnitatakse ülemisest ja alumisest servast. Eterniitplaatidest valmistatud katus on soodne, lihtsalt paigaldatav ja nägus. Katused, kus on kasutatud katuseplaadiga samast materjalist valmistatud lisadetaile on soliidsed ja komplektsed. Kaheksa lainega (profiil 150/40) eterniitplaadid Klassik sobib ideaalselt vana eterniitplaadi asendamiseks, ilma et oleks vaja ümberehitada aluskonstruktsiooni (vahetada välja roovitus, tugevdada sarikaid). Eterniitplaatidest valmistatud katus on soodne, lihtsalt paigaldatav ja nägus. Katused, kus on kasutatud katuseplaadiga samast materjalist valmistatud lisadetaile on soliidsed ja komplektsed.
Eterniit katuseplaat Balti laine (875×920) telliskivipunane
title: ETERNIIT.COM - Populaarne katusematerjal! | Eterniit Klassik, eterniit Balti laine, eterniitkatuse lisatarvikud, eterniitkatuse paigaldus, katusetööd, viilkatused, kaldkatused, eterniitkatuse hind, eterniitkatuse maksumus, eterniit katus, eterniit katuse paigalduse hind, eterniitkatuse vahetus, katuse värv, eterniidi värv, katuse läbiviigud, katuseplaadid, katuseplaat, läbipaistev katuseplaat, katuseplaatide hinnad, eterniit katuseplaatide hinnad, katuse viimistlus, välisvooder, katuse hind, katusematerjalide müük, raplamaa, märjamaa, katusematerjalid eterniit eesti, katusetooted, katuse lisatarvikud, katuse aluskate, katusehari, katuseviil, katuse räästas eterniit, katuseroov, eterniitkatuse roovi samm, katuse sarikas, katuse pindala, katuse parandus, katuse soojustus, katuse parandamine, uus eterniit, eterniitkatuse eluiga, eterniit, Balti laine (profiil 177/51) paigaldamine on kiire ja lihtne, kuna katuseplaadid kinnitatakse läbi ettepuuritud aukude kahe kruvi/naelaga. Balti laine katuseplaadid ei eelda kulukat aluskonstruktsiooni, 50x50 mm roovi samm on 750 mm, plaadid kinnitatakse ülemisest ja alumisest servast. Eterniitplaatidest valmistatud katus on soodne, lihtsalt paigaldatav ja nägus. Katused, kus on kasutatud katuseplaadiga samast materjalist valmistatud lisadetaile on soliidsed ja komplektsed. Kaheksa lainega (profiil 150/40) eterniitplaadid Klassik sobib ideaalselt vana eterniitplaadi asendamiseks, ilma et oleks vaja ümberehitada aluskonstruktsiooni (vahetada välja roovitus, tugevdada sarikaid). Eterniitplaatidest valmistatud katus on soodne, lihtsalt paigaldatav ja nägus. Katused, kus on kasutatud katuseplaadiga samast materjalist valmistatud lisadetaile on soliidsed ja komplektsed.
Eterniit katuseplaat Balti laine (875×920) roheline
Eterniit katuseplaat Balti laine (875×920) must title: ETERNIIT.COM - Populaarne katusematerjal! | Eterniit Klassik, eterniit Balti laine, eterniitkatuse lisatarvikud, eterniitkatuse paigaldus, katusetööd, viilkatused, kaldkatused, eterniitkatuse hind, eterniitkatuse maksumus, eterniit katus, eterniit katuse paigalduse hind, eterniitkatuse vahetus, katuse värv, eterniidi värv, katuse läbiviigud, katuseplaadid, katuseplaat, läbipaistev katuseplaat, katuseplaatide hinnad, eterniit katuseplaatide hinnad, katuse viimistlus, välisvooder, katuse hind, katusematerjalide müük, raplamaa, märjamaa, katusematerjalid eterniit eesti, katusetooted, katuse lisatarvikud, katuse aluskate, katusehari, katuseviil, katuse räästas eterniit, katuseroov, eterniitkatuse roovi samm, katuse sarikas, katuse pindala, katuse parandus, katuse soojustus, katuse parandamine, uus eterniit, eterniitkatuse eluiga, eterniit, Balti laine (profiil 177/51) paigaldamine on kiire ja lihtne, kuna katuseplaadid kinnitatakse läbi ettepuuritud aukude kahe kruvi/naelaga. Balti laine katuseplaadid ei eelda kulukat aluskonstruktsiooni, 50x50 mm roovi samm on 750 mm, plaadid kinnitatakse ülemisest ja alumisest servast. Eterniitplaatidest valmistatud katus on soodne, lihtsalt paigaldatav ja nägus. Katused, kus on kasutatud katuseplaadiga samast materjalist valmistatud lisadetaile on soliidsed ja komplektsed. Kaheksa lainega (profiil 150/40) eterniitplaadid Klassik sobib ideaalselt vana eterniitplaadi asendamiseks, ilma et oleks vaja ümberehitada aluskonstruktsiooni (vahetada välja roovitus, tugevdada sarikaid). Eterniitplaatidest valmistatud katus on soodne, lihtsalt paigaldatav ja nägus. Katused, kus on kasutatud katuseplaadiga samast materjalist valmistatud lisadetaile on soliidsed ja komplektsed.
Eterniit katuseplaat Balti laine (875×920) must
Eterniit katuseplaat Balti laine (875×920) kirsipunane title: ETERNIIT.COM - Populaarne katusematerjal! | Eterniit Klassik, eterniit Balti laine, eterniitkatuse lisatarvikud, eterniitkatuse paigaldus, katusetööd, viilkatused, kaldkatused, eterniitkatuse hind, eterniitkatuse maksumus, eterniit katus, eterniit katuse paigalduse hind, eterniitkatuse vahetus, katuse värv, eterniidi värv, katuse läbiviigud, katuseplaadid, katuseplaat, läbipaistev katuseplaat, katuseplaatide hinnad, eterniit katuseplaatide hinnad, katuse viimistlus, välisvooder, katuse hind, katusematerjalide müük, raplamaa, märjamaa, katusematerjalid eterniit eesti, katusetooted, katuse lisatarvikud, katuse aluskate, katusehari, katuseviil, katuse räästas eterniit, katuseroov, eterniitkatuse roovi samm, katuse sarikas, katuse pindala, katuse parandus, katuse soojustus, katuse parandamine, uus eterniit, eterniitkatuse eluiga, eterniit, Balti laine (profiil 177/51) paigaldamine on kiire ja lihtne, kuna katuseplaadid kinnitatakse läbi ettepuuritud aukude kahe kruvi/naelaga. Balti laine katuseplaadid ei eelda kulukat aluskonstruktsiooni, 50x50 mm roovi samm on 750 mm, plaadid kinnitatakse ülemisest ja alumisest servast. Eterniitplaatidest valmistatud katus on soodne, lihtsalt paigaldatav ja nägus. Katused, kus on kasutatud katuseplaadiga samast materjalist valmistatud lisadetaile on soliidsed ja komplektsed. Kaheksa lainega (profiil 150/40) eterniitplaadid Klassik sobib ideaalselt vana eterniitplaadi asendamiseks, ilma et oleks vaja ümberehitada aluskonstruktsiooni (vahetada välja roovitus, tugevdada sarikaid). Eterniitplaatidest valmistatud katus on soodne, lihtsalt paigaldatav ja nägus. Katused, kus on kasutatud katuseplaadiga samast materjalist valmistatud lisadetaile on soliidsed ja komplektsed.
Eterniit katuseplaat Balti laine (875×920) kirsipunane
Eterniit katuseplaat Balti laine (875×920) hall title: ETERNIIT.COM - Populaarne katusematerjal! | Eterniit Klassik, eterniit Balti laine, eterniitkatuse lisatarvikud, eterniitkatuse paigaldus, katusetööd, viilkatused, kaldkatused, eterniitkatuse hind, eterniitkatuse maksumus, eterniit katus, eterniit katuse paigalduse hind, eterniitkatuse vahetus, katuse värv, eterniidi värv, katuse läbiviigud, katuseplaadid, katuseplaat, läbipaistev katuseplaat, katuseplaatide hinnad, eterniit katuseplaatide hinnad, katuse viimistlus, välisvooder, katuse hind, katusematerjalide müük, raplamaa, märjamaa, katusematerjalid eterniit eesti, katusetooted, katuse lisatarvikud, katuse aluskate, katusehari, katuseviil, katuse räästas eterniit, katuseroov, eterniitkatuse roovi samm, katuse sarikas, katuse pindala, katuse parandus, katuse soojustus, katuse parandamine, uus eterniit, eterniitkatuse eluiga, eterniit, Balti laine (profiil 177/51) paigaldamine on kiire ja lihtne, kuna katuseplaadid kinnitatakse läbi ettepuuritud aukude kahe kruvi/naelaga. Balti laine katuseplaadid ei eelda kulukat aluskonstruktsiooni, 50x50 mm roovi samm on 750 mm, plaadid kinnitatakse ülemisest ja alumisest servast. Eterniitplaatidest valmistatud katus on soodne, lihtsalt paigaldatav ja nägus. Katused, kus on kasutatud katuseplaadiga samast materjalist valmistatud lisadetaile on soliidsed ja komplektsed. Kaheksa lainega (profiil 150/40) eterniitplaadid Klassik sobib ideaalselt vana eterniitplaadi asendamiseks, ilma et oleks vaja ümberehitada aluskonstruktsiooni (vahetada välja roovitus, tugevdada sarikaid). Eterniitplaatidest valmistatud katus on soodne, lihtsalt paigaldatav ja nägus. Katused, kus on kasutatud katuseplaadiga samast materjalist valmistatud lisadetaile on soliidsed ja komplektsed.
Eterniit katuseplaat Balti laine (875×920) hall
title: ETERNIIT.COM - Populaarne katusematerjal! | Eterniit Klassik, eterniit Balti laine, eterniitkatuse lisatarvikud, eterniitkatuse paigaldus, katusetööd, viilkatused, kaldkatused, eterniitkatuse hind, eterniitkatuse maksumus, eterniit katus, eterniit katuse paigalduse hind, eterniitkatuse vahetus, katuse värv, eterniidi värv, katuse läbiviigud, katuseplaadid, katuseplaat, läbipaistev katuseplaat, katuseplaatide hinnad, eterniit katuseplaatide hinnad, katuse viimistlus, välisvooder, katuse hind, katusematerjalide müük, raplamaa, märjamaa, katusematerjalid eterniit eesti, katusetooted, katuse lisatarvikud, katuse aluskate, katusehari, katuseviil, katuse räästas eterniit, katuseroov, eterniitkatuse roovi samm, katuse sarikas, katuse pindala, katuse parandus, katuse soojustus, katuse parandamine, uus eterniit, eterniitkatuse eluiga, eterniit, Balti laine (profiil 177/51) paigaldamine on kiire ja lihtne, kuna katuseplaadid kinnitatakse läbi ettepuuritud aukude kahe kruvi/naelaga. Balti laine katuseplaadid ei eelda kulukat aluskonstruktsiooni, 50x50 mm roovi samm on 750 mm, plaadid kinnitatakse ülemisest ja alumisest servast. Eterniitplaatidest valmistatud katus on soodne, lihtsalt paigaldatav ja nägus. Katused, kus on kasutatud katuseplaadiga samast materjalist valmistatud lisadetaile on soliidsed ja komplektsed. Kaheksa lainega (profiil 150/40) eterniitplaadid Klassik sobib ideaalselt vana eterniitplaadi asendamiseks, ilma et oleks vaja ümberehitada aluskonstruktsiooni (vahetada välja roovitus, tugevdada sarikaid). Eterniitplaatidest valmistatud katus on soodne, lihtsalt paigaldatav ja nägus. Katused, kus on kasutatud katuseplaadiga samast materjalist valmistatud lisadetaile on soliidsed ja komplektsed.
Eterniit katuseplaat Balti laine (875×920) tumepruun

Eterniidi hinnapäring – vajuta siia

Päringule vastame esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 2-3 tööpäeva.