Kõik tooted

Näitan 1–12 tulemust 37-st

 • Eterniidi parandusvärv – remontvärv 0,5kg

  Eterniitkatuse lisatarvikud 27.84
  Clear

  Eterniidi parandusvärv ehk remontvärv on mõeldud kahjustunud või lõigatud pindade viimistlemiseks. Pakend sisaldab 0,5 kg parandusvärvi ning saadaval on kõik Leedu päritolu laineplaadi värvitoonid.

 • -50%

  Harjatihend eterniidile TechVent 340×5000 mm

  Eterniitkatuse lisatarvikud Original price was: €61.00.Current price is: €30.50.
  Clear

  Harjatihend eterniidile on universaalne tihend katuse harjale. Harjatihend Top-Roll on sobiv kasutamiseks laineplaatide ülemise ja alumise serva sulgemiseks vastavalt kas harja või räästa kohast. Kaitseb katusealust niiskuse, lume, tolmu ja putukate eest. Materjal kaitseb lume, vihma, niiskuse, tolmu ja mustuse eest ning toote elastsus ja struktuur tagab tõhusa kokkusurumise.

 • Hingav aluskate Eternit Baltic 120g

  Aluskattematerjalid 107.64

  Hingav aluskate Eternit Baltic 120 on mõeldud paigaldamiseks soojustatud katusele, mis tagab niiskuse aurustumise katusekonstruktsioonidest ja takistab vee sattumist isolatsiooni. Toode on ilma teibita ning võib paigaldada otse soojustuse vastu.

 • -37%

  Hingav aluskate Mastermax Premium SA2 150g

  Aluskattematerjalid Original price was: €220.00.Current price is: €139.00.

  Hingav aluskate Mastermax Premium SA2 150g on kolmekihiline hingav katusemembraan isoleeritud ventileeritavatele kaldkatustele. Materjal on varustatud 2 x iseliimuva teibiga, mis ühendab membraanid tõhusalt mis tahes tingimustes: kõrge niiskuse puhul, vihma ja tuulega, madalatel temperatuuridel ja tugevasti määrdunud membraanipindade korral.

  Materjali võib paigalda otse soojustuse vastu.

   

 • Iseliimuv neelutihend 1000 mm

  Eterniitkatuse lisatarvikud 2.62

  Iseliimuva pinnaga neelutihend. Materjalikulu on 2 tk neelu jooksva meetri kohta.

 • -50%

  Läbiviigutihend eterniidile DR Classic 300×5000 mm

  Eterniitkatuse lisatarvikud Original price was: €122.00.Current price is: €61.00.
  Clear

  Läbiviigutihend eterniidile EASY-FORM on isekleepuva pinnaga tihend, mis on mõeldud korstna, katuseluugi, katuseakende ja liitekohtade tihendamiseks. Materjaliks on kasutatud õhukest tinaplekki, mis on iseliimuva pinnaga ning materjali võib kasutada ka koos metallist katusekattematerjali kui ka keraamiliste ja tsementkatusekividega. Toode on veekindel, vastupidav UV-kiirgusele ega kaota elastsust ilmastiku muutumisel.

 • Linnutõke eterniidile 1000 mm

  Eterniitkatuse lisatarvikud 2.62

  Linnutõke eterniidile on valmistatud PVC’st ehk polüvinüülkloriidist, mis on väga vastupidav plastik. Linnutõke kaitseb katusekonstruktsiooni ja soojustusmaterjali putukate ja lindude eest. Toode on kerge ja elastne ning ühe riba pikkus on 1000 mm.

 • -30%

  Tihendusnöör eterniidile

  Eterniitkatuse lisatarvikud Original price was: €4.26.Current price is: €2.98.

  Eterniidi tihendusnöör on mõeldud kasutamiseks madala kaldega eterniitkatustel kahe laineplaatide ülekatte vahel. Tihendusnöör takistab sademete sattumist kattematerjali alla tuulisema ilma korral. Soovituslik on kasutada tihendusnööri alla 13 kraadise kalde puhul. Samuti kasutatakse eterniidi tihendusnööri kaheosalise harjakatte paigaldamisel.

  Üks tükk sisaldab 1,1 jm jagu tihenusnööri. Materjalikulu on viielainelise laineplaadi puhul 1 jm ja kaheksalainelise eterniitplaadi puhul 1,5 jm.

 • -40%

  Tsingitud eterniidikruvi TORX 6x110mm puurotsaga, karbis 100 tk

  Eterniitkatuse lisatarvikud Original price was: €71.67.Current price is: €43.00.
  Clear

  Spetsiaalne eterniidikruvi on suurepärane vahend laineplaatide kinnitamiseks roovitise külge. Kõik kruvid on tsingitud ning varustatud EPDM tihendiga. Kruvipea ja tihendi värv on võimalik valida vastavalt laineplaadi värvile. Karbis on 100 kruvi ning ühe ruutmeetri (m2) kohta kulub 3.2 kruvi.

 • Värvimata eterniidi harja otsakate S-servakattele komplekt

  Eterniitkatuse lisatarvikud 54.29
  Parem
  Vasak
  Clear

  Värvimata eterniidi harja otsakate S-servakattele komplekt on mõeldud kasutamiseks viielianeliste plaatidega (CEDRAL Gotika ja CEDRAL Villa) kaetud eterniitkatuse viimistlemiseks. Eternit harjakatet ehk harjakive valmistatakse käsitööna samast materjalist nagu eterniit laineplaate (kiudtsement komposiit).

  Komplekt koosneb kahest osast (pealmine ja alumine) ning valida saab 2 komplekti vahel:

  • Vasak komplekt – pealmine (VP) / alumine (VA);
  • parem komplekt – pealmine (PP) / alumine (PA).
 • Värvimata eterniidi harjakate Eternit Klasika 90° – 135°

  Eterniitkatuse lisatarvikud 9.69
  105°
  120°
  135°
  90°
  Clear

  Värvitud eterniidi harjakate Eternit Klasika on mõeldud kasutamiseks eelkõige eterniitkatuse viimistlemisel. Eternit harjakatet ehk harjakive valmistatakse käsitööna samast materjalist nagu eterniit laineplaate (kiudtsement komposiit). Harjakate sobib kasutamiseks kõikidel katustel, mis on kaetud eterniit laineplaatidega. Harjakatte kattev ehk kasulik pikkus on 520 millimeetrit (mm).

  Valikus on nelja erineva nurgaga harjakatet:

  • 90° eterniidi harjakate sobib katusele kaldega 40° – 50°;
  • 105° eterniidi harjakate sobib katusele kaldega 35° – 40°;
  • 120° eterniidi harjakate sobib katusele kaldega 27° – 35°;
  • 135° eterniidi harjakate sobib katusele kaldega 20° – 27°.
 • Värvimata eterniidi harjakate kahest osast 920mm

  Eterniitkatuse lisatarvikud 33.48

  Värvimata eterniidi harjakate kahest osast on laineplaatidega kaetud katusele mõeldud komplekt, mis koosneb pealmisest ja alumisest osast. Komplekt on mõeldud kasutamiseks viielianeliste plaatidega (CEDRAL Gotika ja CEDRAL Villa) kaetud eterniitkatuse viimistlemiseks. Eternit harjakatet ehk valmistatakse käsitööna samast materjalist nagu eterniit laineplaate (kiudtsement komposiit).

  Harjakatte kattev ehk kasulik pikkus on 873 millimeetrit (mm).

  Toode sobib viielainelise laineplaadiga kaetud katustele, mille kalle jääb vahemikku 10-55°. Komplekt sisaldab mõlemat osa, alumist ja ülemist ehk mõlemale viilu poolele üks kate.

Ostukorv